Stránky

utorok 1. októbra 2013

Amaretti - mandľové sušienky

 • 250 g mandlí
 • 150 g práškového cukru
 • 1 kávová lyžička mandľového etxtraktu
 • citrónová kôra
 • 2 vaječné bielky
 • kryštálový cukor

Vaječné bielky vyšľaháme do peny a postupne pridávame práškový cukor, mandľový extrakt, citrónovú kôru a mandle. Z takto pripraveného cesta mokrými rukami tvarujeme guličky, ktoré vyváľame v kryštálovom cukre a ukladáme na plech vystlaný papierom na pečenie.
Pečieme pri teplote 160 stupňov 20 minút.
Z tohto množstva cesta dostaneme približne 35ks fantastických mandľových koláčikov.

1 komentár:

 1. Dobrý deň,


  Všimli sme si, že máte veľa chutných receptov na Vášom blogu a chceli by sme Vám predstaviť našu novú webovú stránku http://www.hladatrecepty.sk/ kde si naši užívatelia môžu vyberať z vyše 90 000 pozbieraných receptov. Denne máme okolo 40 000 klikov od užívateľov. Na stránke sme vytvorili tiež rebríček Top blogov, kde nájdete všetky pridané blogy a môžete pridať aj ten Váš. My skopírujeme všetky recepty a používatelia ich potom môžu nájsť pomocou nášho vyhľadávača. Ak však kliknú na recept, tak ich presmeruje na Vašu stránku a tým pádom stúpne automaticky návštevnosť Vášej stránky. Nemusíte sa obávať, všetko Vám ponúkame úplne zadarmo.
  Hladatrecepty.sk má svoje sesterské webové stránky na celom svete. Budeme veľmi radi keď sa stanete súčasťou tejto veľkej rodiny.

  V prípade že máte nejaké otázky obráťte sa na nás.

  S pozdravom,
  info@hladatrecepty.sk

  OdpovedaťOdstrániť